Побічні ефекти при сироїдінні

При перебудові організму на нове харчування в тій чи іншій мірі можуть спостерігатися різні ефекти. Хтось вважає, що вони пов’язані з недоліками речовин, до яких організм звик, але, як правило, це ефекти очищення організму від старого способу харчування. Сама тема змін в організмі при зміні харчування мало вивчена, тому поки залишається робити припущення, припущення і висновки з конкретних прикладів.
Труднощі зміни пітаніяПо відгуками багатьох сироїдів можна виділити деякі особливості і труднощі, які відбуваються у більшості з них.

Коли ви їсте варену їжу або їжу тваринного походження організм працює на межі своїх можливостей. Він відкладає багато шлаків, токсинів, на виведення яких витрачається багато енергії. Коли ви переходите на більш природне харчування, на легку рослинну їжу, у організму з’являється набагато більше енергії для того, щоб зайнятися очищенням від зашлакованості. Процес детоксикації проходить набагато швидше і ефективніше

При вживанні вареної їжі виробляються свої власні ферменти для того щоб її перетравлювати. У рослинних продуктах вони вже міститися і організму не потрібно витрачати додаткові зусилля для перетравлення.

1. Відновлювальний потенціал їжі

В тій воді і тій відпрацьованої їжі, яку ми звикли вживати при традиційному харчуванні містяться в основному вільні радикали, тобто речовини пошкоджують структури клітин.

У живій рослинній їжі і в жвавій воді містяться антиоксиданти яке біологічно сумісні з мікрофлорою нашого організму. Таким чином, при живому харчуванні ви даєте організму навпаки більше енергії, а не змушуєте його витрачати її на перероблення їжі.

Їжею тваринного походження харчується гнильна мікрофлора. При вживанні вареної їжі в кишечнику переважає мікрофона бродильного характеру. Коли ми починаємо їсти рослинну їжу в кишечнику стає дуже мало тих бактерії, які харчуються саме рослинною їжею. Тобто можна сказати, що спочатку організм не отримує практично нічого з нового виду харчування і намагається якомога швидше проводити процес травлення. Так може тривати від тижня до декількох тижнів, поки організм не звикне до нового режиму роботи.

Прищі при сироеденіі2. Висип на шкірі. Досить часто при переході з’являються висипання на обличчі та інших частинах тіла. Деяких початківців сироїдів це може сильно налякати, так як вони можуть зробити поспішний висновок про те, що вони вже чогось не дополучают з нової їжі. Насправді, є дуже просте пояснення цьому явищу.

Гнильної і бродильної мікрофлори, ще міститься у нас в травних органах, чим харчуватися, і тому вона шукає вихід з організму. Потрапляючи в кров, токсини починають циркулювати по всьому організму. Організм позбавляється від них різними способами, в тому числі і через шкіру, у вигляді прищів, вугрів і висипки. Через деякий час все «дефекти» зникають і, більш того, шкіра практично відновлюється до ідеального стану.

3. Слабкість – це, мабуть, один з основних мінусів, який лякає багатьох бажаючих спробувати РЄ. Це ефект відбувається не тому, що в живій їжі недостатньо білка або будь-яких елементів, а тому, що енергія, що міститься в ній, витягується недостатньо ефективно. У разі, якщо людина звикла харчуватися жирної і білкової їжею, організму потрібен час, щоб перебудуватися і отримувати максимум поживних речовин з органічних продуктів.

Голод при сироеденіі4. Загострення почуття голоду – момент, з яким стикаються практично всі, хто намагається різко змінити звичайний режим харчування на сиромонодіету. Тут хитрість полягає в тому, що ми приймаємо порожнечу в шлунку за відчуття голоду.

Що ми маємо при традиційному прийомі їжі:

– порції більше в 2-3 рази ніж потрібно для комфортного перетравлення

– за один прийом споживається ряд продуктів, які змішуються. Деякі з них є вкрай несумісними один з одним.В результаті шлунок працює набагато довше потрібного і залишається «зайнятим»

– споживаються важкі білкові і жирні продукти, які самі по собі довго перетравлюються (смажене, копчене м’ясо, риба і т.д.)

Тому після ситного обіду їсти не хочеться мінімум 4-5 годин. Рослинні ж продукти переробляються в кілька разів швидше, тому з’ївши салат через 1.5-2 години може з’явиться те саме відчуття порожнього шлунку.

5. Швидка втрата ваги. В першу чергу, це пов’язано з тим, що організм починає активно виходити все непотрібні накопичення. Другою причиною можна виділити те, що в звичній сироедной порції міститься набагато менше калорій, ніж в традиційній.

Даний нюанс швидше сприйметься як величезний плюс для більшості людей. Але варто нагадати, що будь-які радикальні зміни в організмі повинні відбуватися неспішно і під наглядом. Відмовившись від тваринних білків їх обов’язково потрібно замінити на рослинні.

Холод на сироеденіі6. Почуття холоду. Особливо гостро це ефект буде відчуватися людьми які і так сильно мерзнуть, а при різкому і значному скороченні білкових і Крохмальний продуктів він значно посилюється. Тут на допомогу можна дати дві поради:

Перше – будьте активними. Займайтеся будь-яким спортом, який вам подобається і призводить ваше тіло в дію. Хорошим вибором буде біг, гімнастика, йога, всі види ігор з м’ячем. Деякі сироїди навіть примудряються займатися важкою атлетикою і єдиноборствами, але такий вибір не для новачків. Почніть з елементарної зарядки, розтяжки, невеликої кількості силових вправ (отжиманія, підтягування, присідання). Також відмінною фіз.актівностью є ходьба. Візьміть собі за правило проходити за день кілька кілометрів, замість того, щоб проїхати кілька зупинок в маршрутці або метро, ​​прогуляйтеся пішки в середньому темпі. Ви витратите на 10-20 хвилин більше, але відчувати себе будете набагато краще. Звичайно ж, оптимальної прогулянка буде на свіжому повітрі, в парку, лісі або, хоча б, в дали від вулиць з активним рухом.

Друге – добре одягайтеся. Якщо на вулиці +5, то готуйтеся до 0 або краще до -5. Одягайтеся в якісні віщо з натуральних матеріалів. Вони добре тримають тепло і забезпечують потрібну вентиляцію. Під штани і светр можна одягати термобілизна. Одним з найважливіших елементів гардеробу є взуття. Вона повинна бути теплою. Якщо ви станете в ноги, то і всьому тілу буде холодно.

Деякі можуть назвати перераховані особливості сироїдіння недоліками або труднощами, деякі ефектами і особливостями. Ваш успіх багато в чому залежить від настрою і підходу до змін в харчуванні. У будь-якому випадку, рідко зустрінеш людину, яка була б незадоволений після зміни харчування на РЄ. Ви можете в цьому переконається на власному досвіді. Варто тільки спробувати!

Удачі вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *