5 причин перейти на сироїдіння

Харчування — основа для життя. Ще великий лікар стародавності, Гіппократ казав: «Нехай їжа стане твоїм ліками, а ліки — їжею». Даний принцип ліг в основу філософії сироїдіння.
Що ж таке сироїдіння? Це своєрідна аскеза, обмеження в споживанні рафінованих і термічно оброблених продуктів — смажених, варених, парених, але вважається, що підігріта до 40 градусів їжа зберігає всі корисні речовини.


У концепції сироїдіння термічно оброблена їжа їжа — шлак, засмічує організм, прискорює процеси старіння всіх органів і систем людини.
Чи існують причини здатні змусити змінити підхід розсудливої ​​людини до формування свого раціону і звернутися до сироїдіння? До якого результату зможе навести такий крок?

1. Нормалізація ваги. Протягом першого місяця з організму виводяться токсини, налагоджуються обмінні процеси. Падає загальна калорійність споживаної їжі, за рахунок чого поступово знижується вага.
Збільшення показника засвоєння їжі і, як наслідок, більш швидке насичення. Настають такі моменти, коли нам життєво важливо отримувати речовини, вітаміни, мінерали містяться, наприклад, саме в горіхах. Завдяки харчуванню сирими продуктами, з часом, організм сам зможе визначати, що йому необхідно, подаючи сигнал, який також може виражатися і у вигляді відторгнення.

2. Відчуття себе господарем становища, розуміння того, що саме ти володієш своїм тілом, а не воно тобою. Залежність від їжі йде, легше переноситься почуття голоду. Зовнішній вигляд сироїдів змінюється часом до невпізнання, йде процес омолодження.

3. Відновлення високої фізичної та розумової активності. За рахунок змішування «мертвої» переробленої їжі в шлунково-кишковому тракті активізуються процеси гниття. Для перетравлення ж раціону сироїда організму потрібно набагато менше ферментів і часу — залишається енергія, яку можна направити на навчання, творчість або досягнення спортивних результатів. Час продуктивного сну приходить в норму — 6-7 годин.

4. Усвідомлення морально-етичного аспекту даного харчування. За своєю суттю сироїди перетинаються з вегетаріанцями. Багато з них не вживають м'ясо, а незабаром відмовляються від інших продуктів тваринництва, таких як яйця і молоко. Адже вживання м'яса — це явне насильство над живими істотами з позбавленої благородства метою — обжерливість.

_________________________________

Як правильно перейти на сироїдіння

_________________________________

Не кожен зможе, зважившись сьогодні, вже завтра стати абсолютним Сироїд. Будь-які зміни проходять менш болісно, ​​коли дотримуються принципу поступовості. Є невеликі правила, які допоможуть подолати цей нелегкий період адаптації:

Перше — мати в запасі велика кількість різноманітних сирих продуктів.

Друге — підключити свої кулінарні здібності і відкинути уявлення про те, що тарілка сироїда — це виключно овочі та фрукти в своєму первозданному вигляді.

Третє — по можливості уникати спокус і стресів так, щоб практично єдиною сильною емоційним навантаженням стала зміна раціону. І найважливіше, харчуватися тими сирими продуктами, які хочете саме ви.

Сироїдіння — це усвідомлений вибір, який змінює ставлення до світу і собі зокрема!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *